FK Staříč

FC Kopřivnice

11. kolo, Ne 13.10 10:00

Žáci ve Vřesině: U15 prohrála gólem z penalty, U13 zvítězila

V nedělních utkáních krajského přeboru hráli rýmařovští žáci na půdě Vřesiny. Starší žáci o bod přišli v samotném závěru brankou z penalty. Tři body si naopak z Vřesiny přivezli mladší žáci, kteří zvítězili 4:2.

Starším žákům zápas ve Vřesině nevyšel. Od 13. minuty gólem Samuela Stolaře prohrávali. Sami své šance nevyužívali. Až v 63. minutě se dočkali vyrovnání, když se za záda gólmana domácích trefil Miroslav Matoušek. Když už to vypadalo, že si z Vřesiny odvezou cenný bod, zapískal sudí po faulu na domácího hráče penaltu, kterou v nastaveném čase proměnil Adam Palarczyk. Jiskra U15 prohrála 1:2.

Hodnocení trenéra Radima Přecechtěla:

Zápas s Vřesinou se mi nehodnotí lehce. Tenhle zápas byl jeden z nejhorších výkonů této U15. Nedařilo se nám vůbec nic. Spalování šancí, hra na míči nebyla na úrovni, na jakou jsem zvyklý. Opět nás srážely individuální chyby, ze kterých jsme vždy inkasovali. Penalta v 70. min toho je jen důkazem. Z našeho týmu musím ocenit pouze tři hráče, kteří odvedli maximum. Radim Přecechtěl, Martin Vavřička a Mirek Matoušek. Zbytek hráčů byl podprůměrný. Každý by si měl sáhnout do       svědomí, jak se připravil na zapas. Ve středu jedeme do Frenštátu a snad se dostaneme na vítěznou vlnu.“

FC Vřesina U15 – SK Jiskra Rýmařov U15 2:1 (1:0)

Branky:13. Stolař, 70.+1 Palarczyk (pen.) – 63. Matoušek.

Rozhodčí: Slaný – Ostravský, Mikulčák. ŽK: Navrátil – Vavřička, Casciani, Žváček. Diváků: 30.

Jiskra: Žváček – Vavřička, Zifčák, Casciani, R. Strnadel – Zítka, Šimko, Přecechtěl, Krystalovič – Matoušek, Tomčo. Trenér: Radim Přecechtěl.

Lépe se ve Vřesině dařilo mladším žákům. Svěřenci trenéra Podubeckého si už v první půli vypracovali tříbrankový náskok, o který se postarali Jan Suchánek, Jakub Kastner a Vít Jaroslav Fidler. Po změně stran se trefil ještě Štěpán Antala, zatímco za domácí snižovali Christopher Čani a Vojtěch Vašut. Rýmařovská třináctka si z Vřesiny odvezla vítězství 3:1.

Hodnocení trenéra Aleše Podubeckého:

Kluci ve Vřesině začali odhodlaně dobývat soupeřovu bránu a první gól, který vstřelil v 17. minutě Honza Suchánek, nám otevřel cestu k dalším dvěma trefám. V druhé půli kluci mírně polevili a dali soupeři šanci skórovat. My jsme ale také jednu branku dali a kontrolovali hru až do konce.

FC Vřesina U13 – SK Jiskra Rýmařov U13 2:4 (0:3)

Branky: 40. Čani, 47. Vašut – 17. Suchánek, 24. Kastner, 30. Fidler, 36. Antala.

Rozhodčí: Slaný. ŽK: bez karet. Diváků: 40.

Jiskra: Marček – Antala, Moises, Podubecký, Köhler, Fidler, Vašíček, Drášil, Tomčo, Kastner, Suchánek, Bráblík. Trenér: Aleš Podubecký.

Ve středu budou oba rýmařovské týmy hrát na půdě Frenštátu pod Radhoštěm.